WIRTUALNE BIURO

Wirtualne biuro to doskonała opcja dla początkujących spółek handlowych, a także tych, które – ze względu na charakter wykonywanej działalności – nie potrzebują fizycznego lokalu. Rozwiązanie to pozwala zmniejszyć koszty związane z najmem lokalu i zatrudnieniem pracowników biurowych. Korzystanie z usług wirtualnego biura u nas to ponadto możliwość skorzystania ze wsparcia prawno-księgowego naszych specjalistów, gdy zajdzie taka potrzeba, co jest nie tylko oszczędnością kosztów, ale i cennego czasu przedsiębiorcy.

Kiedy wirtualne biuro sprawdzi się najlepiej?

Rejestracja spółki wymaga nie tylko podania jej nazwy, ale również siedziby. Adres siedziby często podaje się również na stronach internetowych, wizytówkach, ulotkach, reklamach – szczególnie pożądane są oczywiście prestiżowe lokalizacje w centrum dużego miasta. Niestety nie każda początkująca firma może pozwolić sobie na własny lokal, czy też kosztowny wynajem lokalu w centrum. Należy również zaznaczyć, że wiele spółek nie potrzebuje fizycznego lokalu wcale – dotyczy to często branży działających online lub świadczących usługi u klienta. Rozwiązaniem jest tu wirtualne biuro, czyli sposób na prestiżowy „adres spółki”, bez konieczności podawania adresu domowego, zakupu lub wynajmu lokalu, ponoszenia kosztów wyposażenia i zatrudniania zbędnych pracowników biurowych.

Wirtualne biuro spółki handlowej – przykładowy zakres usług:

  • Możliwość korzystania z adresu biura w celu rejestracji siedziby spółki lub jej oddziału.
  • Możliwość korzystania z prestiżowego adresu w celach korespondencyjnych i marketingowych.
  • Odbiór korespondencji, przechowywanie jej i przekazywanie przedsiębiorcy.

 

Należy zaznaczyć, że zakres usług wirtualnego biura dla spółki ustalany jest indywidualnie z przedsiębiorcą. Dokładamy wszelkich starań, by dopasować się do potrzeb i oczekiwań Klientów.

Biuro wirtualne to nie wszystko!

Usługa wirtualnego biura pozwala na prowadzenie swojego biznesu zdalnie, z każdej lokalizacji, jednak jednocześnie z możliwością posiadania prestiżowego adresu do korespondencji czy w celach marketingowych (wizytówki, reklama). Wiemy doskonale, jak wymagające jest prowadzenie własnej działalności – właśnie dlatego nasze wirtualne biuro dla spółek obejmuje znacznie szerszy zakres usług. Przedsiębiorcy mogą skorzystać nie tylko z prestiżowego adresu i odbioru korespondencji, ale również w razie potrzeby mają u nas dostęp do doświadczonych specjalistów od księgowości, podatków i prawa spółek. Taka kompleksowość usług to nie tylko znaczna oszczędność czasu, ale również kosztów prowadzenia działalności.