REJESTRACJA SPÓŁEK ZAGRANICZNYCH

Wspieramy przedsiębiorców w zakresie zakładania spółek zagranicznych. Bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu, doradzamy wybór najoptymalniejszej formy prowadzenia działalności gospodarczej w danym kraju. Rejestracja spółek zagranicznych we współpracy z nami to nie tylko konsultacje prawne w zakresie formalności i dokumentacji, ale również analiza podatkowa, dzięki czemu nasi Klienci jeszcze przed założeniem działalności za granicą mogą poznać wszystkie prawne aspekty, które się z nią wiążą.

Rejestracja spółek polskich – przykładowe usługi

 • Opracowanie umowy/statutu spółki.
 • Przygotowanie dokumentów niezbędnych do rejestracji spółki.
 • Pomoc w powołaniu zarządu spółki/rady nadzorczej/komisji rewizyjnej.
 • Wsparcie przy ewentualnym powołaniu osób uprawnionych do reprezentowania spółki i określeniu sposobu reprezentacji.
 • Asysta przy czynnościach notarialnych, których wymaga rejestracja spółek polskich.
 • Sporządzanie i opiniowanie umów, polityk, regulaminów spółki.
 • Wsparcie podczas ubiegania się o zezwolenie na działalność spółki na terenie specjalnej strefy ekonomicznej.

Wsparcie przy rejestracji spółek polskich – dlaczego warto nam zaufać?

Rejestracja spółek polskich wymaga spełnienia odpowiednich dla danego typu działalności obowiązków formalnych, a także przygotowania niezbędnej dokumentacji. Jest to procedura dość skomplikowana i czasochłonna, dlatego warto zaufać ekspertom. Nasi specjaliści zajmą się tym zadaniem terminowo, zgodnie z prawem oraz profesjonalnie. Nie tylko doradzimy najbardziej optymalny rodzaj spółki, ale również zajmiemy się przygotowaniem wymaganej dokumentacji i umów, a także pomożemy w złożeniu dokumentów w urzędach i rejestracji. Wiemy doskonale, że czas to pieniądz, dlatego dołożymy wszelkich starań, by powstająca we współpracy z nami spółka mogła sprawnie rozpocząć swoją działalność.

Rejestracja spółek zagranicznych

Prawo handlowe nie jest jednakowe w każdym kraju – łatwo tu o błędy wynikające z niewiedzy, a te niestety mogą być poważne w skutkach. Również proces rejestracji spółek różni się w każdym kraju, dlatego przedsiębiorcy, których interesuje rejestracja spółek zagranicznych, powinni rozważyć wsparcie wykwalifikowanych specjalistów. Każda forma prowadzenia działalności za granicą wymaga innego rodzaju rejestracji i wiąże się z różnymi obowiązkami prawnymi. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu przy rejestracji podmiotów za granicą, zapewniamy kompleksowe wsparcie przy starcie działalności, a także przy późniejszej obsłudze prawno-księgowej spółki.

Wsparcie przy rejestracji spółek zagranicznych – nasze przykładowe usługi:

 • Przygotowanie dokumentacji rejestrowej spółki.
 • Wsparcie przy otwieraniu zagranicznych rachunków bankowych.
 • Sporządzanie umów spółek i umów inwestycyjnych.
 • Sporządzanie i opiniowanie dokumentów spółki.

Zakładanie spółek za granicą – pomożemy!

Rejestracja spółek zagranicznych wymaga dopełnienia wielu obowiązków prawnych i zgromadzenia niezbędnej dokumentacji. Zależnie od docelowego kraju, procedura ta może wyglądać odmiennie. By zrobić to w możliwie najkrótszym czasie i bez niepotrzebnego stresu, warto postawić na pomoc specjalistów, którzy znają obowiązujące w danym kraju procedury i formalności. Dzięki naszej specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu, zapewniamy przedsiębiorcom profesjonalne wsparcie przy rejestracji spółek zagranicznych, a także – w razie potrzeby – zajmujemy się ich bieżącą lub doraźną obsługą prawno-podatkową. Współpraca z nami na tym etapie to bezcenne poczucie spokoju i sposób na uniknięcie nerwów i straty czasu przy wypełnianiu dokumentacji i zapoznawaniu się z przepisami zagranicznego prawa. Bez względu na docelowy kraj rejestracji spółki, zawsze wspieramy interesy przedsiębiorcy, dbając by mógł on najkorzystniej realizować swoją strategię biznesową.