KREDYTY DLA SPÓŁEK HANDLOWYCH

Dodatkowe środki, potrzebne na poprawę płynności finansowej firmy lub jej bieżące inwestycje, najczęściej pozyskuje się z kredytów dla firm – kredyt dla spółki niestety nie tak łatwo uzyskać samodzielnie. Właśnie dlatego nasza profesjonalna obsługa prawna spółek to także kompleksowe wsparcie przy pozyskiwaniu zewnętrznego finansowania ich działalności. Wspieramy przedsiębiorców swoją wiedzą i doświadczeniem, zapewniając im asystę prawną przy ubieganiu się o kredyty dla spółek.

Kredyt dla spółki

Potrzeba sięgnięcia po dodatkowe środki to nie tylko chwilowe załamanie rynku czy problemy z płynnością firmy, ale również kosztowne inwestycje, które są niezbędne dla rozwoju działalności, a także wiele innych sytuacji, z którymi na co dzień zmierzają się nawet najlepiej zarządzane spółki.  Istnieją różne sposoby zewnętrznego finansowania działalności – pomagamy przedsiębiorcom wybrać najbardziej optymalny z nich, a ponadto wspieramy ich przy ubieganiu się o kredyt dla spółki, w tym przy gromadzeniu niezbędnej dokumentacji i negocjowaniu warunków kredytowania.

Pozyskiwanie finansowania spółek – w czym możemy pomóc?

  • Analiza kondycji finansowej spółki i określenie jej zdolności kredytowej oraz inwestycyjnej.
  • Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do ubiegania się o kredyt dla spółki handlowej.
  • Sporządzanie biznesplanów i wniosków kredytowych.
  • Weryfikacja umów kredytowych.
  • Sporządzanie projektów umów pożyczek.
  • Udział w negocjacjach warunków finansowania.
  • Sporządzanie dokumentów poręczeń, weksli, umów zastawniczych, hipotecznych.

Finansowanie spółek – zaufaj doświadczonym ekspertom finansowym

By uzyskać kredyt dla spółki należy spełnić szereg warunków i przygotować niezbędną dokumentację. Warto zaznaczyć, że wymagania banków są różne dla różnych spółek, dlatego dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy specjalisty branży finansowej, który będzie najlepiej wiedział, czego należy dopilnować, by zmaksymalizować szanse na pozytywną odpowiedź. Należy mieć również na uwadze, że banki przy decyzji kredytowej biorą pod uwagę także inne czynniki, w tym nie tylko staż działalności czy zabezpieczenia, ale również branżę, w której działa spółka. Stawiając na nasze usługi, można mieć pewność profesjonalnego podejścia do tematu – nasi specjaliści dokonają wnikliwej analizy kondycji finansowej spółki, doradzą w wyborze najkorzystniejszego źródła finansowania zewnętrznego spółki, a także pomogą w ubieganiu się o kredyt dla spółki.